Sveicam jaunajā RePLAY sezonā!

Laukumi jau ir pieejami un plāntie pusfinālu datumi un vietas tuvākajā laikā būs pieejami.

Ja uzrodas kādi jautājumi, droši dodiet ziņu - fll.latvia@gmail.com

2020. gada 7. marta Salaspils 1. vidusskolas pusfināla rezultāti:

Čempioni - Staicelieši (Staiceles pamatskola)

Robotu spēle - Mēmelieši (Skaistkalnes vidusskola)

Robotu dizains - PaGALMSx (Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs)

Projekts - BlackCom (Ilūkstes Raiņas vidusskola un BJC)

Pamatvērtības - Terabaiti (Aknīstes vidusskola)

Labākais stends - Relgavas Joboti (Jelgavas 4. sākumskola)

Disciplīna "LEGO kaujas" - PaGALMSx (Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs)

Robotu spēles rezultāti pieejami šeit

2020. gada 8. marta Jelgavas 4. sākumskolas pusfināla rezultāti:

Čempioni - Spilsboti (Salaspils 1. vidusskola)

Robotu spēle - Mad scientists (Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija)

Robotu dizains - War Robots (Jelgavas 4. sākumskola)

Projekts - Druvas ceļinieks (Druvas vidusskola)

Pamatvērtības - NRP (Nīcas vidusskola)

Labākais stends - DaBA (Jelgavas 5 vidusskola)

Disciplīna "LEGO kaujas" - Druvas ceļinieks (Druvas vidusskola)

Robotu spēles rezultāti pieejami šeit

 

Fināls tiek atcelts

Laipni lūgti uz FLL pasākumiem!

 

Sezonas pasākumu saraksts:

  • FLL pusfināls 7. martā Salaspils 1.vidusskolā plkst. 10:00
  • FLL pusfināls 8. martā Jelgavas 4. sākumskolā plkst. 10:00
  • FLL fināls maija beigās LU zinātņu ēkā
  • FLL JR EXPO - maijā (precīzāks datums un vieta tiks precizēta)

Par iespējām piedalīties sacensībās lūdzu zvaniet 25511555 vai rakstiet: fll.latvia@gmail.com

 

CITY SHAPER sezona ir sākusies!

 

Sveicam ar jaunā mācību gada sākumu, kā arī FIRST LEGO League un FIRST LEGO League Jr. jaunajā 2019./ 2020. sezonā

 

Piesakies uz nometni!

6. un 7. aprīlī norisinājās FIRST LEGO League Latvia 2018./2019. sezonas INTO ORBIT fināls!

Smiley face

 

Jau sesto gadu, sacensībām Latvijas skolas piesaka savas skolēnu komandas, vecumā no 9 līdz 16 gadiem, lai parādītu sev un citiem ko šajā mācību gadā paspējuši iemācīties,uzbūvēt,saprogrammēt un izpētīt!

Apsveicam visus dalībniekus ar sasniegtajiem rezultātiem!

Čempioni - Rubis (Rubenes pamatskola)

Robotu spēle - Rubis (Rubenes pamatskola)

Robotu dizains - PaGALMS (Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs)

Projekts - BlackCom (Ilūkstes Bērnu un Jauniešu centrs)

Pamatvērtības - Spilsboti 2 (Salaspils 1.vidusskola)

Labākais priekšnesums - Lidojums (Druvas vidusskola)

Tiesnešu simpātija - Staicelieši (Staiceles pamatskola)

Labākais stends - Out Of Orbit (Valmieras 5. vidusskola)

Robotu spēles rezultāti pieejami šeit

23. martā Salaspils 1. vidusskolā - pusfināla rezultāti:

Čempioni - Rubis (Rubenes pamatskola)

Robotu spēle - Rubis (Rubenes pamatskola)

Robotu dizains - PaGALMS (Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs)

Projekts - Krekeri (Krāslavas Valsts ģimnāzija)

Pamatvērtības - Čaklie roboti (Sējas pamatskola)

Tiesnešu simpātija - Prātnieki (Latvijas Universitāte)

Labākais stends - Zibo (Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola)

Robotu spēles rezultāti pieejami šeit

24. martā Jelgavas 4. sākumskolā - pusfināla rezultāti:

Čempioni - Staicelieši (Staiceles pamatskola)

Robotu spēle - Staicelieši (Staiceles pamatskola)

Robotu dizains - Mad Scientists (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija)

Projekts - Spilsboti (Salaspils 1.vidusskola)

Pamatvērtības - Spilsboti 2 (Salaspils 1.vidusskola)

Tiesnešu simpātija - Neuzveicamie roboti (Jelgavas 4. sākumskola)

Labākais stends - Lidojums (Druvas vidusskola)

Robotu spēles rezultāti pieejami šeit